Lávové kameny

Masáž obličeje lávovými kameny spojuje do jednoho harmonického celku tepelné účinky lávových kamenů a kosmetickou masáž obličeje. Výsledkem je dokonalá sestava, která má vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti obličeje, v povzbuzení lymfatického systému a v uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu.

To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu a k navození duševní pohody a vnitřního klidu.

Masáž obličeje lávovými kameny patří k populárním trendům a je čím dál více oblíbená. V současné době tuto doplňkovou terapii vyhledává velké procento vytížených žen i mužů, kteří potřebují za krátký okamžik zlepšit výraz své tváře, odstranit stres a načerpat novou energii.

Tato masáž je vhodná pro všechny typy pokožky a pro všechny věkové kategorie. Oproti manuální masáži obličeje má daleko hlubší účinky na obličej a podkoží. Zajišťuje hluboké uvolnění svalů za podpory teplých kamenů. Má detoxikační účinky. Uvolňuje z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a různé toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. Podporuje napnutí pokožky a její elasticitu, přitom zajišťuje snížení zčervenání pokožky při použití tepla a chladu. Zajišťuje hlubokou eliminaci toxinů, uvolnění blokád a lymfatickou drenáž podkoží. Harmonizuje a uzemňuje energie.